ADC Blackfire Zombicide 2. edice

Kód: 72
Akce
2 799 Kč –21 %
CMNZCD001CZ
2 799 Kč –21 % 2 199 Kč
Skladem

Zaujměte roli přeživších během invaze zombie! Spolupracujte s přáteli, sbírejte vybavení, likvidujte zombie a plňte úkoly plné adrenalinu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoho dne se tu objevily zombie a svět, jak ho známe, zašlapaly do země. Několik posledních lidí zanechalo svého všedního života a semklo se proti postupující hordě nakažených. Bloumají po městě, hledají zásoby, mstí se a dělají si dobrý den ze zombií. Jste přeživší. Minulost se již nevrátí. Zvolte si svůj osud! Je čas postavit se nové výzvě a nebezpečí, bojovat za svoji svobodu a za společné přátelství. Přišel čas na...

Zahrajte si v týmu se svými přáteli, převezměte roli přeživších během invaze zombií ve světě inspirovaném akčními filmy a horory! Zombie jednají podle jasně daných pravidel hry a toho, co si vytáhnete za kartu z balíčku. Hledejte zbraně, pobíjejte zombie a nechte v sobě proudit adrenalin, který vám pomůže zjistit, co ve vás skutečně dřímá. Čím víc jich vyčistíte, tím víc jich po vás půjde! Zombicide: 2. edice přináší aktualizovaná a vylepšená pravidla a materiály, které znáte z klasických her Zombicide. Vyberte si ze 12 přeživších (6 dospěláků a 6 dětí) a sestavte dokonalý tým, se kterým se postavíte 25 misím z modulárních částí mapy.

Obsah balení:
88 miniatur (12 přeživších, 40 chodců, 16 tlusťochů, 16 běžců, 4 zrůdy)
6 barevných značení pro přeživší
6 panelů pro přeživší
12 karet přeživších
107 kartiček (63 kartiček s vybavením, 40 kartiček se zombiemi, 4 kartičky se zrůdami)
9 oboustranných mapových dílů
6 kostek
48 plastových špendlíků
71 žetonů
1 česká pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Počet hráčů: 1-6
Doporučený věk: 14+
Doba hraní: 1 hod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: