Alchymisté

Kód: 3381
999 Kč –14 %
alchymiste 5ffa877ab6e4a
999 Kč –14 % 859 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Alchymisté se snažíte poodhalit roušku náročné vědní disciplíny – alchymie. Pomocí alchymistických pokusů hráči získávají znalosti o různých ingrediencích a jakmile mají dostatek informací, mohou sepsat teorii o složení jednotlivých surovin. Jiný alchymista ale může teorie svých kolegů vyvrátit a napsat vlastní, zcela odlišné pojednání.

Cílem hry je dosáhnout co nejvíce vítězných bodů, ať již pomocí reputace v podobě vědeckých teorií (tedy těch platných), nákupem vzácných artefaktů nebo ziskem grantů na podporu vašeho výzkumu. Hráči mohou také ve hře vydělávat peníze za prodej lektvarů na trhu dobrodruhům. Peníze jsou však pro správného akademika druhořadé.

Zvláštností této hry je speciální aplikace pro chytré telefony, která pro každou hru generuje unikátní kombinace pro míchání různých ingrediencí - takže se vám nestane, že by se zadání opakovalo. Pokaždé musíte testovat efekty různých kombinací znovu.

Alchymisty lze hrát také bez asistence elektronického zařízení – v takovém případě bere na sebe jeden z hráčů úlohu gamemastera. Zvolený gamemaster však nemůže s ostatními hráči soupeřit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Počet hráčů: 2-4
Doporučený věk: 13+
Doba hraní: 90-120 min
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: