High Frontier 4. edice CZ

Kód: 3183
Tip
3 100 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Budujte, prozkoumávejte a ovládněte Sluneční soustavu!

V deskové hře High Frontier 4. edice (české vydání) budou odvážní podnikatelé a veřejné organizace prohledávat a zkoumat bohatá naleziště napříč Sluneční soustavou. Lidstvu se tím otevřou nové možnosti neuvěřitelných výrobních procesů a zpracovatelských metod unikátních pro kosmické prostředí.

V High Frontier 4 se stanete jedním z průkopníků vesmíru. Budete soupeřit na trhu o ty správné patenty, navrhovat a stavět kosmické lodě, průzkumné robonauty, kosmické rafinerie a další. Klíčem ke Sluneční soustavě je voda, která je výkonným raketovým palivem. Vašimi prvními destinacemi tedy budou místa s nejrentabilnější hydratací.

Vybírejte moudře - klíčem k výhře budou továrny, které ve vesmíru postavíte. High Frontier je otevřenou hrou založenou na publikovaných faktech a nabízející nejpodrobnější mapu Sluneční soustavy, jaká se kdy v hrách objevila, stejně jako myriády směrů, kterými se může kosmický vývoj odehrávat. To vše v jedné z nejlepších simulací cestování po Sluneční soustavě, jaká kdy byla vytvořena ve 2D.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
Počet hráčů: 1-5
Doporučený věk: 14+
Doba hraní: 30-240 min
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: