Mindok Na Křídlech

Kód: 1014
1 499 Kč –13 %
na kridlech 5f192adda9241
1 499 Kč –13 % 1 299 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ptačí hra Na křídlech (v originále Wingspan) je velmi dobře hodnocenou a očekávanou hrou mezi hráči. Díky intuitivním pravidlům si hru vychutnají i občasní nebo začínající hráči. Milovníky ptactva potěší špičková grafika, 170 karet různých druhů severoamerických ptáků je opatřeno věrnými ilustracemi. Hra obsahuje i solitérní mód pro jednoho hráče.

deskové hře Na křídlech budete představovat nadšené ornitology, pozorovatele ptactva, badatele a sběratele, snažící se přilákat do své voliéry co nejúžasnější ptačí exempláře. Voliéra zahrnuje tři různé biotopy a každý pták pomůže rozvinout vaši ptačí zoo v určité oblasti: shánění potravy, snášení vajec a získávání nových přírůstků do voliéry. Vítězem hry se stane hráč, jemuž se podaří získat nejvíce bodů. Body lze získat za zajímavé ptáky ve sbírce, plněním různých úkolů vyhodnocovaných během hry i na jejím konci, za snůšku vajec, akumulovanou potravu a kořist.

Hra je kompletně v českém jazyce a můžete si k ní a jejímu rozšíření Perutě Evropy u nás zakoupit také tento šikovný insert na herní komponenty od společnosti Folded Space nebo tento insert pro základní sadu od společnosti E-Raptor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné hry
Počet hráčů: 1-5
Doporučený věk: 10+
Doba hraní: 40-70 min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: