Pokémon - Divergent Powers Tin

Kód: 5148
799 Kč
Skladem

Trojice partnerských Pokémonů s jedinečnými schopnostmi, kteří pocházejí ze starobylého regionu Hisui, se těší na to, až se připojí k vašemu balíčku! S touto plechovkou Divergent Powers si můžete vybrat bystré oko Hisuian Decidueye V, jehož střelba zblízka způsobuje poškození bez ohledu na jakékoli efekty na aktivním pokémonovi vašeho soupeře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trojice partnerských Pokémonů s jedinečnými schopnostmi, kteří pocházejí ze starobylého regionu Hisui, se těší na to, až se připojí k vašemu balíčku! S touto plechovkou Divergent Powers si můžete vybrat bystré oko Hisuian Decidueye V, jehož střelba zblízka způsobuje poškození bez ohledu na jakékoli efekty na aktivním pokémonovi vašeho soupeře. Nebo si vyberte strašlivého Hisuian Typhlosion V a jeho Petrifying Flame, který způsobuje 120 poškození a nutí soupeře odhalit kartu z ruky předtím, než ji zamíchá zpět do balíčku. Je tu také mocný Hisuian Samurott V a jeho útok Shadow Slash, který způsobuje působivé poškození 180, ale vyžaduje, abys odhodil energii z pokémona.

Ať už si vyberete jakéhokoli, v několika booster balíčcích Pokémon TCG najdete ještě více užitečných karet Pokémonů a trenérů.

Plechovka Pokémon TCG: Divergent Powers obsahuje:

fóliovou promo kartu s Hisuianem Decidueye V, Hisuianem Typhlosionem V nebo Hisuianem Samurottem V.

5 booster balíčků Pokémon TCG

kódovou kartu použitelnou v Pokémon TCG Online nebo Pokémon TCG Live

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: